Víte že ...

Čas modlitby věnovaný Bohu nejen neumenšuje účinnost a

Celý článek..

Římskokatolická farnost sv. Mořice v Kroměříži
Modlitby na farní pastorační úmysl v týdnu od: 21. 1. 2018
Články - Farní pastorační úmysl
neděle 21. ledna 2018, 00:28

Bože, prosíme o dar jednoty pro všechny pokřtěné. Uč nás odpovědnosti za věci veřejné a uděl dar moudrosti našemu budoucímu prezidentovi a jeho spolupracovníkům.

Celý článek..
2. neděle v mezidobí
Články - Nedělní ohlášky
pondělí 15. ledna 2018, 23:30

Díky všem, kteří se v uplynulém týdnu v našich kostelech zapojili do povánočního úklidu.

Dnes večer bude adorace v kostele sv. Mořice v 19 hod.

Příští neděle je 3. v liturgickém mezidobí. Uskuteční se sbírka na potřeby farnosti.

Od 18. do 25. ledna prožíváme Týden modliteb za jednotu křesťanů. Chceme prosit za dar jednoty společně s křesťany z různých církví. V našem městě budou dvě ekumenické bohoslužby. V tomto týdnu jste zváni na první z nich. Uskuteční se ve čtvrtek 18. ledna v 18.00 hod. v kostele Panny Marie.

Mons. Josef Hrdlička, emeritní pomocný biskup olomoucký, slaví v pátek 19. ledna 76. narozeniny. Vyprošujme mu hojné Boží požehnání, světlo Ducha Svatého a stálou ochranu Panny Marie.

Přijměte pozvání na FARNÍ BÁL, který se uskuteční v sobotu 10. února v sále Psychiatrické nemocnice. Vstupenky se prodávají u paní Šafaříkové. Cena 220,- Kč. Ples můžete podpořit hmotnými dary do tomboly. Přijímáme je v sakristii a ve farní kanceláři.

Další informace najdete ve farním týdeníku TRIO EXPRES.

Modlitby na farní pastorační úmysl v týdnu od: 14. 1. 2018
Články - Farní pastorační úmysl
neděle 14. ledna 2018, 02:11

Bože, ať spojeni v Církvi, svou modlitbou, příkladem a dobrými skutky přispíváme k obnovení a upevnění jednoty všech křesťanů.

Celý článek..
Svátek KŘTU PÁNĚ
Články - Nedělní ohlášky
pátek 12. ledna 2018, 00:05

Velký dík patří všem, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky - dětem, mládeži, dospělým - tedy všem koledníkům, organizátorům sbírky i vám všem, kteří jste věnovali nebo ještě věnujete svůj dar. Kéž vám to Bůh bohatě odmění.

Dnešní den uzavírá okruh vánočních svátků.

V pondělí začíná první týden liturgického mezidobí. V sobotu 13. ledna od 8.30 hod. odstrojíme stromky a provedeme úklid vánoční výzdoby obou kostelů. Muži, ženy, kdo můžete, prosíme, přijďte pomoci.

Přijměte pozvání na FARNÍ BÁL. Koná se v sobotu 10. února 2018 od 19 hod. v sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Při východu z kostela můžete přispět na nákup darů do tomboly, jejíž výtěžek bude věnován na Charitní domov na Ukrajině. Dnes je také zahájen prodej vstupenek na Farní bál. Cena: 220,- Kč. Prodávají se u paní Šafaříkové.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1-9 z 108

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.