Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow 4. NEDĚLE ADVENTNÍ, ŠTĚDRÝ DEN
Víte že ...

Křestanství nepřineslo žádné sociálně-revoluční poselství.

Celý článek..

4. NEDĚLE ADVENTNÍ, ŠTĚDRÝ DEN Tisk E-mail
neděle 24. prosince 2017, 23:55

Minulou neděli jste při sbírce na potřeby farnosti věnovali 17.820,- Kč. Kéž Bůh odmění vaši štědrost.

Děkujeme všem, kteří v minulém týdnu postavili betlém a dokončili vánoční výzdobu v našich kostelech.

V kostele sv. Mořice na stole u bočního vchodu je rozpis na službu u jesliček. Vyberte si určitý den a hodinu a napište se. Můžete tak posloužit těm, kteří o svátcích navštěvují naše kostely a obdivují betlémy.

Dnešním večerem vstupujeme do doby vánoční. Odpoledne v 15.30 hod. zveme zvláště rodiny s dětmi a ty, kteří nemohou na půlnoční ke slavení vigilie Narození Páně. Půlnoční mše svatá bude ve 21.00 hod. O slavnosti Narození Páně a o svátku svatého Štěpána bude nedělní pořad bohoslužeb.

Na svátek sv. Mláďátek betlémských ve čtvrtek 28. prosince od 15 - 16 hod. zveme děti k našim jesličkám v kostele sv. Mořice na vánoční tvoření a zpěvy koled.

Za týden 31. prosince je svátek Svaté Rodiny. Chceme svěřit rodiny v naší farnosti do ochrany Svaté Rodiny nazaretské a manželé mohou při mši svaté v 7.45 nebo v 10.15 hod. obnovit manželské sliby.

Díky skautům přišlo i do naší farnosti BETLÉMSKÉ SVĚTLO. Bude hořet v našich kostelech i kaplích a můžete si je i během následujících dnů přenést do svých domovů, a také k nemocným či lidem ve svém sousedství.

Pořad bohoslužeb, pozvání na koncerty a další informace najdete na vývěskách, na internetové stránce naší farnosti a ve farním zpravodaji, který je tentokrát na dva týdny.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.