Víte že ...

Pouhá věda člověka nespasí.

Celý článek..

2. NEDĚLE ADVENTNÍ Tisk E-mail
pondělí 11. prosince 2017, 20:50

Také ve druhém adventním týdnu zveme všechny děti na roráty, které slavíme od pondělí do pátku v kapli svatého Vincence na Malém Valu v 6.45 hod. Sestry sv. Vincence zvou děti po mši svaté na snídani.

Příští víkend se koná v klášteře sester sv. Vincence duchovní obnova pro ženy. V sobotu 16. prosince bude mše svatá v kapli sv. Vincence mimořádně v 17.00 hod.

Nahlaste nám prosím nemocné, kteří nemohou přijít do kostela, abychom je mohli před vánočními svátky navštívit a posloužit jim svátostmi.

Ve farním týdeníku najdete pozvání na pravidelné akce, nově také na společenství adventních modliteb.

Dnes vedle týdeníku vychází také farní list TRIO. Vezměte si jej při odchodu z kostela. Najdete v něm ohlédnutí za uplynulým církevním rokem v naší farnosti, pozvání na různé akce i pořad vánočních bohoslužeb včetně příležitostí ke svátosti smíření. Zpovídat se bude především ve všední dny třetího adventního týdne.

Advent je krátký, proto vánoční výzdoba našich kostelů bude zahájena už v pátek 15. prosince. Prosíme muže, aby přišli do kostela svatého Mořice v 10 hod., kde bude provedeno usazení stromků a natažení elektroinstalace. Současně bude provedena montáž konstrukce a kulis betléma.

Další práce výzdoby jsou plánovány v sobotu 16. prosince od 9 hod. Prosíme zvláště mládež ale i dospělé a děti o pomoc. Poté bude proveden úklid a položení koberců v kostele svatého Mořice spolu s úklidovou skupinkou tohoto týdne. Ochotní zájemci pro pomoc při těchto pracích, prosím, hlaste se Vítu Pořízkovi.

17. prosince je 3. neděle adventní. Uskuteční se sbírka na potřeby farnosti. Papež František bude slavit své 81. narozeniny. Pamatujme na něj ve svých modlitbách.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.