Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE
Víte že ...
Výraz „liturgie“ znamená původně „veřejné dílo“, „služba lidu“ nebo „služba ve prospěch lidu“.
Celý článek..

Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE Tisk E-mail
středa 14. června 2017, 16:50

Velký dík patří všem pořadatelům, účinkujícím a všem farníkům, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do organizace Noci kostelů nebo celou akci provázeli svými modlitbami.

Dnes při mši svaté v 10.15 hod. přistoupí děti k prvnímu svatému přijímání. Provázejme děti modlitbami, aby vytrvaly v přátelství s Ježíšem.

Slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ.

OBĚ KROMĚŘÍŽSKÉ FARNOSTI slaví „Boží Tělo" společnou mší svatou, která bude v kostele Panny Marie ve čtvrtek 15. června v 18.00 hod. Po ní následuje eucharistický průvod do kostela sv. Mořice, kde bude svátostné požehnání. Přijďte v hojném počtu poděkovat za dar Eucharistie. Prosíme rodiče, aby vypravili děti za družičky a děti, aby sypaly po cestě květiny.

Dětské samolepkové odpoledne

Pro děti, které během roku sbíraly nedělní samolepky je připravena závěrečná hra v pátek 16. června ve Věžkách v kostele svaté Alžběty a zámeckém parku. Společný odjezd bude z Milíčova náměstí, sraz v 16.30 hod. Přijedeme opět na Milíčovo nám. v 19.50 hod.

Pro účast je nutné odevzdat knížečky se samolepkami nejpozději tuto neděli 11. června. Dovnitř napsat své jméno, věk a telefonní číslo na rodiče.

Přijměte pozvání na 28. ročník Mezinárodního festivalu současného umění s duchovním zaměřením FORFEST 2017. První ze čtyř koncertů, které budou v našem kostele sv. Mořice, se uskuteční příští neděli 18. června ve 20.00 hod. Bližší informace jsou ve farním zpravodaji a na plakátech.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.