Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE
Víte že ...

Sdílení hmotných statků a zdrojů, z nichž vychází opravdový rozvoj,

Celý článek..

Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE Tisk E-mail
středa 14. června 2017, 16:50

Velký dík patří všem pořadatelům, účinkujícím a všem farníkům, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do organizace Noci kostelů nebo celou akci provázeli svými modlitbami.

Dnes při mši svaté v 10.15 hod. přistoupí děti k prvnímu svatému přijímání. Provázejme děti modlitbami, aby vytrvaly v přátelství s Ježíšem.

Slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ.

OBĚ KROMĚŘÍŽSKÉ FARNOSTI slaví „Boží Tělo" společnou mší svatou, která bude v kostele Panny Marie ve čtvrtek 15. června v 18.00 hod. Po ní následuje eucharistický průvod do kostela sv. Mořice, kde bude svátostné požehnání. Přijďte v hojném počtu poděkovat za dar Eucharistie. Prosíme rodiče, aby vypravili děti za družičky a děti, aby sypaly po cestě květiny.

Dětské samolepkové odpoledne

Pro děti, které během roku sbíraly nedělní samolepky je připravena závěrečná hra v pátek 16. června ve Věžkách v kostele svaté Alžběty a zámeckém parku. Společný odjezd bude z Milíčova náměstí, sraz v 16.30 hod. Přijedeme opět na Milíčovo nám. v 19.50 hod.

Pro účast je nutné odevzdat knížečky se samolepkami nejpozději tuto neděli 11. června. Dovnitř napsat své jméno, věk a telefonní číslo na rodiče.

Přijměte pozvání na 28. ročník Mezinárodního festivalu současného umění s duchovním zaměřením FORFEST 2017. První ze čtyř koncertů, které budou v našem kostele sv. Mořice, se uskuteční příští neděli 18. června ve 20.00 hod. Bližší informace jsou ve farním zpravodaji a na plakátech.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.