Víte že ...

Člověk nezískává svou hodnotu tím, že se izoluje, ale tím, ze navazuje

Celý článek..

5. NEDĚLE POSTNÍ Tisk E-mail
pondělí 03. dubna 2017, 23:40

Dnes 2. dubna si připomínáme 12. výročí úmrtí papeže sv. Jana Pavla II.

Od dnešního dne do Květné neděle prožíváme Týden modliteb za mládež. Vyprošujme mladým při spolčené i osobní modlitbě Boží ochranu a požehnání.

V pátek 7. dubna je výroční den biskupského svěcení arcibiskupa Mons. Jana Graubnera a emeritního pomocného biskupa Mons. Josefa Hrdličky. Provázejme je svými modlitbami.

Přijměte pozvání na Pouť ke cti Panny Marie Bolestné v našem chrámu sv. Mořice v pátek 7. dubna. Mši svatou v 9.30 hod. bude sloužit otec arcibiskup Jan Graubner. První mše svatá je v 6.30 hod. v kapli P. Marie Bolestné. Bude ji sloužit P. Michal Pořízek, V 8.00 hod. slouží mši svatou P. Martin Sekanina, v 11.00 hod. Mons. Vojtěch Šíma. Během celého dopoledne se zpovídá, večer bude příležitost ke sv. zpovědi jen od 16.00 do 17.00 hod.

7. dubna je první pátek v měsíci. Vzhledem k pouti mimořádně nebude v kapli sv. Vincence na Malém Valu celodenní adorace.

Děkuji všem, kdo během týdne a zvláště v sobotu přišli na brigádu a těm, kdo připravili jídlo pro brigádníky. Prosíme o pomoc při přípravě pouti ještě během tohoto týdne, zvláště ve čtvrtek, kdy přivezeme hortenzie na výzdobu oltářů a v pátek při službě pro poutníky. Prosíme ženy z naší farnosti, aby pro poutníky a hosty napekly cukroví a přinesly je na proboštství nejpozději ve čtvrtek do 15:30 hod. Bližší informace jsou ve farním zpravodaji. Pozorně si vše přečtěte a podle vašich možností přijďte pomoci.

Za týden je Květná neděle. Přineste s sebou schránky s postní almužnou.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.