Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow Slavnost MATKY BOŽÍ PANNY MARIE
Víte že ...

Víra proměňuje naši netrpělivost a naše pochybnosti

Celý článek..

Slavnost MATKY BOŽÍ PANNY MARIE Tisk E-mail
pondělí 02. ledna 2017, 21:39

Oblastní charita Kroměříž ještě prosí o dobrovolníky z řad dospělých, kteří by se stali vedoucími skupinek koledníků Tříkrálové sbírky. Na stole u bočního vchodu je rozpis ulic, kde zatím chybí skupinky koledníků. Přijďte pomoci.

Vyhodnocení výtvarné soutěže „Vánoce v naší rodině" se uskuteční v úterý 3. ledna v 16 hod. v Děkanátním centru pro rodinu.

Čtvrtek je den modliteb za kněžská a řeholní povolání. Přijměte pozvání na krátkou adoraci a společnou modlitbu na tento úmysl po mši svaté v 17.00 hod. v křestní kapli.

V pátek 6. ledna je slavnost Zjevení Páně. Mše svatá v 17.00 hod. v kostele sv. Mořice bude obětována za občany a představitele našeho města. Při mši svaté bude žehnání vody, křídy a kadidla. Přede mší svatou se bude od 15.00 hod. zpovídat.

Doba vánoční končí svátkem Křtu Páně příští neděli. Do té doby zůstávají Betlémy v našich kostelech. Využijte ještě tento vánoční čas a přicházejte během dne k Jesličkám a ke svatostánku na chvíli ztišení a osobní modlitby. Děkujeme těm, kteří na sebe vzali službu u Jesliček. Kdo můžete, zapojte se ještě do této služby, aby byly obsazeny všechny dny tohoto týdne. Rozpis hodin je na stole u bočního vchodu.

Srdečně vás zveme na Farní bál. Koná se v sobotu 21. ledna 2017 již od 19:00 hod. v sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Vstupenky se už prodávají ve farním knihkupectví.

<Předchozí   Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.