Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ
Víte že ...

Ježíš se narodil v nuzné stáji, v chudé rodině; prvními svědky té události byli prostí pastýři. Právě v této chudobě se projevuje nebeská sláva.

Celý článek..

Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ Tisk E-mail
úterý 27. prosince 2016, 19:15

Minulou neděli jste při sbírce na potřeby farnosti věnovali 17.470,- Kč. „Pán Bůh zaplať" za vaše dary.

Děkujeme všem, kteří přivezli a osadili vánoční stromky, postavili betlémy a připravili vánoční výzdobu našich kostelů. Děkujeme těm, kteří v tyto vánoční dny na sebe vzali službu u Jesliček. Betlém zůstává do neděle 8. ledna. Využijte ještě tento vánoční čas a přicházejte během dne k Jesličkám a ke svatostánku na chvíli ztišení a osobní modlitby. Kdo můžete, nabídněte svůj čas a zapojte se ještě do služby, aby byly obsazeny všechny dny. Rozpis hodin je v kostele sv. Mořice na stole u bočního vchodu.

Ve středu 28. prosince bude mše svatá v 17.00 hod. v kostele sv. Mořice. V kostele sv. Jana Křtitele mše svatá nebude.

V pátek je svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa. Mše svatá zde ve farním kostele v 17.00 hod. bude spojena s obnovou manželských slibů. Srdečně zveme manžele a celé rodiny na tuto mši svatou.

Mše svatá na poděkování s prosbou o Boží požehnání do nového roku bude v sobotu 31. prosince v 16.00 hod.

Příští neděli 1. ledna 2017 je slavnost Matky Boží, Panny Marie. V kostele sv. Mořice ranní mše svatá v 7.45 hod. nebude. V 10.45 hod. bude mše svatá obětovaná za farníky a dobrodince.

Přijměte pozvání na Farní bál. Koná se v sobotu 21. ledna 2017 již od 19:00 hod. v sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Vstupenky se už prodávají ve farním knihkupectví.

<Předchozí

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.