Hlavní stránka arrow Nedělní ohlášky arrow Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ
Víte že ...
Výraz „liturgie“ znamená původně „veřejné dílo“, „služba lidu“ nebo „služba ve prospěch lidu“.
Celý článek..

Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ Tisk E-mail
úterý 27. prosince 2016, 19:15

Minulou neděli jste při sbírce na potřeby farnosti věnovali 17.470,- Kč. „Pán Bůh zaplať" za vaše dary.

Děkujeme všem, kteří přivezli a osadili vánoční stromky, postavili betlémy a připravili vánoční výzdobu našich kostelů. Děkujeme těm, kteří v tyto vánoční dny na sebe vzali službu u Jesliček. Betlém zůstává do neděle 8. ledna. Využijte ještě tento vánoční čas a přicházejte během dne k Jesličkám a ke svatostánku na chvíli ztišení a osobní modlitby. Kdo můžete, nabídněte svůj čas a zapojte se ještě do služby, aby byly obsazeny všechny dny. Rozpis hodin je v kostele sv. Mořice na stole u bočního vchodu.

Ve středu 28. prosince bude mše svatá v 17.00 hod. v kostele sv. Mořice. V kostele sv. Jana Křtitele mše svatá nebude.

V pátek je svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa. Mše svatá zde ve farním kostele v 17.00 hod. bude spojena s obnovou manželských slibů. Srdečně zveme manžele a celé rodiny na tuto mši svatou.

Mše svatá na poděkování s prosbou o Boží požehnání do nového roku bude v sobotu 31. prosince v 16.00 hod.

Příští neděli 1. ledna 2017 je slavnost Matky Boží, Panny Marie. V kostele sv. Mořice ranní mše svatá v 7.45 hod. nebude. V 10.45 hod. bude mše svatá obětovaná za farníky a dobrodince.

Přijměte pozvání na Farní bál. Koná se v sobotu 21. ledna 2017 již od 19:00 hod. v sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Vstupenky se už prodávají ve farním knihkupectví.

<Předchozí

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.