Hlavní stránka arrow Poutě arrow Národní pouť k Božímu milosrdenství
Víte že ...

Víra je osobní úkon: je to svobodná odpověď člověka Bohu, který se mu zjevuje. Víra však není nějaký osamocený čin. Nikdo nemůže věřit sám, tak jako nikdo nemůže žít sám.

Celý článek..
Národní pouť k Božímu milosrdenství Tisk E-mail
pátek 22. dubna 2016, 00:21

Termín: sobota 28. května 2016, Krakov - Lagewniky. Odjezd autobusu ve 4.30 hod. od kostela sv. Jana Křtitele. Přejezd do Polska. Účast na společném programu: od 9.00 do 16.00 hodin (v 9.00 zpěvy, úvahy, texty, 10.30 mše svatá v chrámu Božího milosrdenství, pak pauza na oběd z vlastních zásob, od 13.30 dle osobního výběru: koncert mládeže, přednáška, adorace se zpěvy, v 15.00 Korunka k Božímu milosrdenství a pouť do chrámu sv. Jana Pavla II., kde se končí požehnáním v 16.00 hod.). Jedeme s cestovní kanceláří „Miklas tour" (www.miklastour.cz). Cena 890,- Kč. V ceně: doprava autobusem, pojištění léčebných výloh v zahraničí, poutnický balíček v hodnotě 200,- Kč (bohoslužebné texty, pamětní list, příspěvek na televizní přenos poutě do vlasti), průvodce. Doporučené kapesné: 70 Zlotých. Hlásit se můžete v obou kroměřížských farnostech (sakristie, farní kancelář). Při přihlášení je nutné pouť zaplatit a uvést č. OP nebo pasu a rodné číslo (kvůli pojištění). Z organizačních důvodů prosíme o přihlášení a úhradu nejpozději do 28. 4.2016.

Na Národní pouť ve Svatém roce Milosrdenství nás zvou biskupové Čech a Moravy. Program v Krakově zajišťuje Radio Proglas.

Následující>

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.